Pagājušās nedēļas nogalē, 22. aprīlī Minsteres koris 11 cilvēku sastāvā  ar vadītāju Jevgeniju Valdmani devās uz Brēmeni, lai veiktu skates ierakstu 2018.gada dziesmu svētkiem. Brēmenē kopā  tikās dziedātāji no Hamburgas, Brēmenes, Hannoveres, kā arī mūsu dziedātāji , viņi sevi kopā sauc par Ziemeļvācijas Latviešu jaukto kori ar vadītāju Līvu Duti !  Labs darbs, kas padarīts, pēc ieraksta dziedātāji kopīgi izstaigāja un iepazina Brēmeni! LCM vēl korim veiksmīgu darbību tālāk un , ja kādam ir interese būt daļiņai no mums visi tiek sirsnīgi aicināti uz mēģinājumiem, kas notiek svētdienās no plks. 14 līdz 17:00!

Aicinām visus dziedātājus un dziedātājas uz nākamo kora nodarbību Latviešu Centrā Minsterē 2016. gada 25. septembrī plkst. 14:00 mūsu jaunās kora vadītājas Ilonas Popovas vadībā!
Sīkāka informācija: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lai arī kora Atbalss un mazo dejotāju uzstāšanās dažādos sarīkojumos nu jau ierasta lieta, tomēr aizritējušās nedēļas nogales dalība Siechenkirmes Minsterē, Kinderhausā bija īpaša. Īpaša un emocionāla ne tikai tādēļ, ka ar prieku sirdī dziedājām un dancojām mūsu latviešu tautasdziesmas un tautas dejas, bet šoreiz arī ar skumju asaru acīs, apzinoties, ka mūsu tik ļoti iemīļotā kora vadītāja, Dancīša koncertmeistare, latviešu skoliņas mūzikas skolotāja Larisa Marcinkus nolēmusi savas tālākās dzīves gaitas pavadīt Latvijā. Mums visiem - gan lieliem, gan maziem - Larisa ar savu brīvo, mīļo un patieso darbošanās stilu ļoti pietrūks, taču no sirds novēlām, lai Tev, Larisa, izdodas viss Latvijā iecerētais! Vienmēr gaidīsim Tevi ciemos uz kopīgu sadziedāšanos!

Paldies Lilijai Tenhāgenai par ielūgumu piedalīties Siechenkirmes un jauko uzņemšanu!
Foto: Viktors Kangeris...es vienmēr būšu pusceļā uz tevi, jo mīlestības ceļam gala nav...
(Vizma Belševica)
2016. gada 13. februārī plkst. 13:00

Latviešu Centrā Minsterē mīlestības dziesmu melodijās
sadziedāsies koris "RAMTAI" (Düsseldorf-Mönchengladbach) un
ansamblis "ATBALSS" (Münster).

Aicinām ikvienu pievienoties. Līdzi vēlams paņemt nelielu cienastu kopgaldam.
Kontaktinformācija:
Larisa Marcinkus, T. 0157 527 107 06 (Atbalss)
Nadina Jestela, T. 0176 992 019 23 (Ramtai)
 

Sadziedāšanos pārceļam uz 2016. gada janvāri.
Sīkāka informācija sekos.....